להצעה:
0559395719

ריפוד כורסאות

את תחילתו של כל יום, אתם נוהגים לפתוח בשתיית ספל קפה חם ומהביל בישיבה על הכורסא האהובה עליכם.

בסופו של כל יום אתם נוהגים לשוב ולהתכרבל בקרבה. היא כבר מזמן איבדה מצבעה המקורי, ונצבעה בצבעים נוספים מכתמים שונים ומגוונים.

ועדיין, אתם לא מסוגלים להיפטר ממנה על אף מה שכולם אומרים ומפצירים.

היא הספה שלכם, מלאה בזיכרונות ומזיכרונות לא קל להיפטר וכעת, אתם גם לא חייבים.

ריפוד כורסאות יאפשר לכם להחיות את הספות האהובות עליכם, לרפדם מחדש בריפודים מושבחים ומובחרים שיהפכו את הכורסא האהובה שלכם, לאותה כורסא, רק משודרגת יותר.

ריפוד כורסאות – תערובת ישנה באווירה מחודשת

  • איך זה מתבצע? ריפוד כורסאות מתבצע על ידי רפד מקצועי. הרפד מחדש את הרהיט באמצעות תיקונים וצביעות לעץ אם נדרשים כאלו, החלפת ספוג המילוי והחלפתם של הכיסויים והבדים של הרהיט בחדשים. כך הרהיט עובר "החייאה מחודשת" וקם לתחייה בצורתו החדשה והרעננה.
  • הבחירה בסוג בד הריפוד – לטעמכם האישי. תוכלו לבחור ממגוון סוגי בדים בצבעים שונים, טקסטורות שונות ומרקמים. ההמלצה היא לבחור בסוג בד שיהיה נוח לתחזוקה.
  • מה לגבי בד טבעי או סינתטי? פשתן וכותנה הם בדים נפוצים שמעניקים לספה מראה נינוח ונעים למגע, אך הם קשים לתחזוקה – הם אינם עמידים בפני כתמים ונדרש תהליך הסרה מאומץ בכדי להסירם. הבדים הסינטטיים הם קלים לתחזוקה – דוחים כתמים ועמידים בפני שחיקה.
  • ומה עם בד עור? המראה היוקרתי והמפואר שהעור יוצר הוא בעל יתרונות וחסרונות. הוא עמיד לטווח ארוך, אך רגיש בפני שריטות. הוא קל לתחזוקה ולניקיון, אך העור גורם להזעה בעת ישיבה.
  • המומלצים – הבדים המומלצים הם דמויי עור, ממרקם קטיפתי שמחקים עור בצורה נהדרת שקשה מאוד להבחנה לעין שאינה מקצועית. הבד עמיד לכתמים כמעט לחלוטין, אינו משנה את צורתו וצבעו המקורי.

איך בוחרים רפד?

כדי לבחור רפד מקצועי, מיומן ומוסמך שיעניק גמול הולם לכספכם, חשוב לעשות זאת בכובד ראש.

זוהר בניקיון מספקת שירותי עיצוב המתמחה בכל תחומי עיצוב הפנים.

צוות הרפדים של זוהר בניקיון הוא מקצועי ומיומן בכל הקשור לריפוד כורסאות.

נשמח לסייע לכם בבחירת הריפוד ובהחייאת הרהיטים שלכם מבלי שתיאלצו להתפשר על השירות או על המחיר, כי המחירים שלהם הם המשתלמים ביותר בארץ.

דילוג לתוכן