להצעה:
0559395719

ניקוי מיטות ילדים

הילדים שלך הם הדבר היקר לך ביותר בעולם. חשוב לך בוודאי להגן עליהם, להקפיד שהם יהיו בסביבה הכי בטוחה שרק אפשר ולהיות שם בשבילם. הילדים שלך מבלים מעל לשלושים אחוז מיומם (לרוב קרוב לארבעים אחוז) בשינה. הם שוכבים על המזרן שקנית להם והשאלה שעלייך להעלות עכשיו היא מתי בפעם האחרונה ביצעת ניקוי מיטות ילדים בחדרי השינה.

ניקוי מיטת ילדים עמינח כחולה
ניקוי מיטת ילדים עמינח כחולה

ניקוי מיטת ילדים – שמירה על בריאות ילדייך

ניקוי יסודי של חדרי השינה הכולל ניקוי הספות בבית ירחיק את המזיקים השונים מחיי הילדים שלך. בין היתר המזיקים יכולים להיות קרדיט האבק, חיידקים שבאופן טבעי מגיעים אל החדר ואבק. המטרה שלך צריכה להיות להגן על הילדים כשהם בתוך הבית ובוודאי שחשוב שהם ישנו על המצע הטוב והנקי ביותר. כדי להגיע לרמת ניקיון יסודית עלייך להשתמש בשואב אבק עוצמתי ולהקפיד להשתמש רק בחומרים ידידותיים לסביבה.

חומרי הניקוי השונים

לא כל חומר ניקוי אשר עומד על המדף מומלץ לשימוש במיטות בחדרי הילדים. לילדים יש מערכת חיסונית עדינה יותר מאשר למבוגרים. הם עדיין מתפתחים ולומדים כיצד לגונן על עצמם. בנוסף, לא בכל גיל אפשר לסמוך על הילדים שיקפידו על ניקוי.

פעמים רבות הילדים הולכים לשירותים, לא שוטפים ידיים ואחר כך עולים על המיטה או משחקים על השטיח. פעמים אחרות אפשר לראות שאריות של צבעים על הווילונות וישנן עוד שלל סיבות לכך שהחדר שלהם לא נקי.

החומרים השונים הנמכרים על המדף מכילים כימיקלים אשר חודרים אל מערכת הנשימה ובוודאי שהם לא מתאימים למיטה כשהראש של הילדים צמוד למזרן והם נושמים אותו לאורך שמונה שעות לפחות. חשוב מאד שהחומרים יהיו ירוקים בלבד, שיהיו ידידותיים לבני האדם, לבעלי חיים ולסביבה.

מיטת ילדים מלוכלכת בשערות ושתן של כלבים
מיטת ילדים מלוכלכת בשערות ושתן של כלבים

ניקוי מיטות ילדים עם כלים עוצמתיים

המזרן של הילדים סופג לתוכו את כל מה שבא אתו במגע. זה יכול להיות נוזלי גוף שונים, אבק שמגיע במחוץ, כל טיפת רוק שיצאה בשיעול ולכלוכים. חלק מאלו ייראו על המזרן וחלק יהיו נסתרים, אך העובדה שאי אפשר לראות את המזיקים לא אומרת שהם לא קיימים, אלא להפך, הם נכנסים עמוק לתוך המזרן.

מכאן באפשרותך להסיק כי אין זה מספיק לבצע ניקיון בסיסי למיטה של הילדים אלא יש להשתמש בשואב אבק עוצמתי וכי חשוב מאד להגיע לכל נקודה של המיטה ובכך להבטיח כי ילדייך חיים בסביבה הבטוחה ביותר.

צור קשר – מחכה לך הטבה מיוחדת

בחברת זוהר בניקיון חשוב לנו ליצור עבורך את הסביבה הנקייה ביותר, צרו עמנו קשר, אנו מבצעים ניקוי מיטות ילדים ומזמינים אותך ליהנות מהמחירים האטרקטיביים ביותר. כמו כן אנו מבצעים את כל סוגי ניקיון הריפודים כולל ניקוי שטיחים מכל הסוגים והגדלים האפשריים.

אנו מזמינים אותך לשלוח אלינו תמונה של מיטת הילדים שלך לוואטסאפ שבאתר ולקבל 10% הנחה.

אנו מבטיחים 100% שביעות רצון ונשמח לקבל את פנייתך ולהגיע לביתך לביצוע הדגמה חינם, בכל מקום בארץ – ולהעניק לך שירות ניקוי מיטות מושלם.

שאלות נפוצות על ניקוי מיטות ילדים ונוער

איך לנקות מיטת ילדים מפיפי?

כדי לנקות מיטת ילדים מפיפי מומלץ להתיז מרכך כביסה אם אחרי כמה שעות עדיין יש ריח מומלץ להזמין ניקוי מקצועי שיסיר את הריחות והחיידקים.

איך לנקות מיטת ילדים או נוער מזיעה?

כדי לנקות מיטה מזיעה מומלץ להתיז חומר ניקוי מיוחד לסוג הבד, שיסיר את הריח והכתמים, להמתין חצי שעה לייבוש ולראות אם הכתם ירד. אם לא, יש לחייג אלינו להזמנת שירותי ניקוי מיטות מקצועי.

איך לנקות מיטה מקטיפה עדינה?

מומלץ לשאוב את המיטה פעם בחודשיים בזהירות כדי לא לפגוע בקטיפה וכך זה שומר שלא הצטבר אבק ולכלוך. במידה ויש כתמים מומלץ להזמין חברת ניקיון.

דילוג לתוכן