להצעה:
0559395719

ניקוי וילונות

הווילונות הנמצאים בבית, בסלון או בחדרי השינה, מיועדים להוסיף לעיצוב של החלל ולאפשר לך להחליט כמה אור ייכנס לתוכו. הווילונות שלך יכולים להיות בבית לאורך שנים רבות ואין כל סיבה שהם יתקלקלו או ייהרסו. עם זאת, חשוב לבצע ניקוי וילונות אחת לתקופה ולא לצאת מנקודת הנחה שהעובדה שהם תלויים בלי כל הפרעה משאירה אותם נקיים.

ניקוי וילונות – מה גורם לווילונות להתלכלך

הווילונות יכולים להיות במקומם באין מפריע ולכן יכול להיות שנקודת ההנחה שלך תהיה שהם לא מתלכלכים. הרי אין כל סיבה לשתות לידם קפה, אין כל סיבה שידבקו בהם שאריות של אוכל ועדיין, הם לא נקיים. הסיבות לכך יכולות להיות מפתיעות ובהן:

  • זיהום ביתי – בכל בית יש לכלוך וזיהום. הלכלוך נמצא באוויר באופן טבעי. הוא יכול להגיע כתוצאה מאבק שנכנס כשהחלון פתוח, בשל שיעול שלנו, בני האדם ועוד.
  • נגיעות – הווילון מוסת, לפעמים מספר פעמים ביום ולפעמים אחת לתקופה, תלוי במיקום שלו ובשימושיות. הנגיעה בווילון עם ידיים שלא תמיד נשטפו, מלכלכת אותו ופוגעת בבד.
  • בעלי חיים – בעלי חיים אשר משירים שיער או מתחככים בווילון מלכלכים אותו, לעתים בצורה שכמעט שאינה נראית לעין.

כיצד נראה וילון מלוכלך

לא תמיד אפשר לראות על הווילון שהוא מלוכלך. לעתים, ובמיוחד כאשר ישנם ילדים קטנים בבית או כשיש בעלי חיים המשירים שיער, יהיה אפשר לראות סימנים על הווילון, אך פעמים רבות הוא פשוט מלוכלך ורק לאחר תקופה אפשר יהיה לראות את השינוי בבד. לאורך הזמן, הלכלוך באופן טבעי נספג בתוך הבד וכאשר לא מתבצע ניקוי וילונות יסודי, הכתם מעמיק והופך להיות חלק בלתי נפרד מהנוף.

אין כל סיבה להשלים עם הלכלוך ואין לכך כל היגיון בריאותי. עלייך לזכור כי הווילון סופג לתוכו גם מזהמים ולכן חשוב לבצע אחת לתקופה ניקיון יסודי עם חומרים ידידותיים לסביבה שיאפשרו לך להמשיך בשגרת יומך בלי לדאוג לאלו חומרים נכנסו אלייך לבית.

תהליך ניקוי וילונות

היום אין כל צורך להסיר את הווילונות ממקומם כדי ליהנות מהליך ניקוי יסודי. ברור כי פעולת ההסרה, יחד עם משקל הבד שיכול להיות כבד, יכולה לגרום לאנשים רבים לוותר על הניקוי ולכן עדיך להביא חברה מקצועית אשר תגיע עם מכשירים מתקדמים וחומרים מתאימים ותנקה את הווילונות בביתך, במינימום הפרעה לשגרת יומך. החברה תגיע אלייך עם כל הציוד המתאים ואין כל צורך שיהיה לך אפילו שואב אבק בבית.

נשמח לעמוד לרשותך

חברת אסי איטח זוהר בניקיון מבצעת עבודות ניקוי וילונות במקצועיות ותוך הקפדה על שירות חסר פשרות. לנו חשוב לאפשר לך לנקות את הבית שלך כראוי ולכן אנו מציעים מחירים אטרקטיביים, בכל רחבי הארץ ומבטיחים 100% של שביעות רצון ומזמינים אותך ליצור קשר לקבלת הדגמה בחינם.

שאלות נפוצות על ניקוי וילונות מקצועי

האם ניתן לנקות וילון באופן עצמאי?

ניתן לנקות לבד את הוילון, כדי שהניקוי יהיה יסודי וישמור על איכות הוילון מומלץ להזמין את חברת זוהר בניקיון לניקוי יסודי ומקצועי.

כל כמה זמן מומלץ להזמין ניקיון וילונות מקצועי?

מומלץ להזמין חברת ניקיון וילונות בן פעם לפעמיים בשנה, זה שומר על מראה נקי ויפה ושומר על הוילונות עצמן.

האם ניתן לנקות את הוילונות בסלון במקום או שצריך לקחת אותם למכבסה?

יש מכונות מיוחדות לניקוי וילונות במקום, זה חוסך זמן וכסף ללקוח!!

דילוג לתוכן